Lessenrooster 2021-2022

OPGELET: lessenrooster onder voorbehoud van corona-maatregelen

Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
09:00
Kids
Kinderdans
3e kl kl- 1e lj
09:00 - 10:00
Docent: Kathy
09:15
09:30
Kick-iT Crew
Kick-iT mini-Crew
na auditie
09:30 - 11:00
Docent: Rani
09:45
10:00
Kids
Kids A
2e-3e lj
10:00 - 11:00
Docent: Kathy
10:15
10:30
10:45
11:00
Kids
Kids B
4e-5e-6e lj
11:00 - 12:00
Docent: Kathy
Kick-iT Crew
Kick-iT teens-Crew
na auditie
11:00 - 12:30
11:15
11:30
11:45
12:00
Extra
Kick-Fit
12+
12:00 - 13:00
Docent: Hanne
12:15
12:30
Urban
Urban Mix
Junioren B
12+
12:30 - 13:30
Docent: Rani
12:45
13:00
Kids
Kinderdans
3e kl kl- 1e lj
13:00 - 14:00
Docent: Kathy
Urban
Boys Only
3e-6e lrj
13:00 - 14:00
Docent: Bert
13:15
13:30
Modern
niveau C
14+
13:30 - 15:00
Docent: Kathy
13:45
14:00
Kids
Kids A
2e-3e lj
14:00 - 15:00
Docent: Kathy
Urban
Urban basics
12+
14:00 - 15:00
Docent: Bert
14:15
14:30
14:45
15:00
Kids
Kids B
4e-5e-6e lj
15:00 - 16:00
Docent: Kathy
Urban
Urban Kids A
2e-3e lj
15:00 - 16:00
Docent: Fien
15:15
15:30
Modern
Modern/Jazz Kids
4e-5e-6e lj
15:30 - 16:30
Docent: Lauren
15:45
16:00
Kids
Kids C
4e-5e-6e lj
16:00 - 17:00
Docent: Kathy
Urban
Urban Kids B
4e-5e-6e lj
16:00 - 17:00
Docent: Fien
16:15
16:30
Modern
Junioren A
12+
16:30 - 17:30
Docent: Lauren
16:45
17:00
Urban
Kids C
4e-5e-6e lj
17:00 - 18:00
Docent: Rani
Kids
Kleuterdans
1e-2e kleuterklas
17:10 - 18:00
Docent: Kathy
Break
Breakdance A/B
12+
17:00 - 18:00
Docent: Bram
17:15
17:30
Klassiek
A/B-niveau
11+ jaar, met danservaring
17:30 - 18:45
Docent: Sander
Jazz
junioren A/B
12+, met danservaring
17:30 - 18:30
Docent: Simon
Modern
Junioren B1
12+
17:30 - 18:45
Docent: Lauren
17:45
18:00
Urban
Urban Mix
Junioren C
12+
18:00 - 19:00
Docent: Rani
Dance4Fun
junioren A
12+
18:00 - 19:00
Docent: Leni
Company
Teens Company
na auditie
18:00 - 19:15
Docent: Kathy
Dance4Fun
Junioren B
12+
18:00 - 19:00
Docent: Marjo
Break
Breakdance B/C
12+
18:00 - 19:15
Docent: Bram
18:15
18:30
Jazz
adults B
16+
18:30 - 19:45
Docent: Simon
18:45
Klassiek
C-niveau
12+
18:45 - 20:00
Docent: Sander
Modern
Junioren B2
12+
18:45 - 20:00
Docent: Lauren
19:00
Urban
Urban Mix
junioren B
12+
19:00 - 20:00
Docent: Rani
Urban
Urban Mix
A-niveau
12+
19:00 - 20:00
Docent: Leni
Dance4Fun
Junioren C
12+
19:00 - 20:00
Docent: Kathy
19:15
Company
Adults Company
na auditie
19:15 - 20:30
Docent: Kathy
19:30
19:45
Dance4Fun
Adults B/C
16+
19:45 - 20:45
Docent: Simon
20:00
Extra
Stretch
12+
20:00 - 21:00
Docent: Sander
Urban
Urban Mix
Adults B
16+
20:00 - 21:00
Docent: Rani
Modern
Adults B
16+
20:00 - 21:15
Docent: Kathy
20:15
20:30
20:45
Dance4Fun
adults A/B
16+
20:45 - 21:45
Docent: Rani
Jazz
niveau C
14+
20:45 - 22:00
Docent: Simon
21:00
Klassiek
Adults A/B
16+
21:00 - 22:15
Docent: Sander
Urban
Urban Mix
Adults C
16+
21:00 - 22:00
Docent: Rani
21:15
21:30
21:45
22:00

Maandag (Dansstudio)

  • Klassiek A/B-niveau
    11+ jaar, met danservaring
    · Docent: Sander
    17:30 - 18:45
  • Klassiek C-niveau
    12+
    · Docent: Sander
    18:45 - 20:00
  • Extra Stretch
    12+
    · Docent: Sander
    20:00 - 21:00
  • Klassiek Adults A/B
    16+
    · Docent: Sander
    21:00 - 22:15

Dinsdag (Dansstudio)

  • Urban Kids C
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Rani
    17:00 - 18:00
  • Urban Urban Mix
    Junioren C
    12+
    · Docent: Rani
    18:00 - 19:00
  • Urban Urban Mix
    junioren B
    12+
    · Docent: Rani
    19:00 - 20:00
  • Urban Urban Mix
    Adults B
    16+
    · Docent: Rani
    20:00 - 21:00
  • Urban Urban Mix
    Adults C
    16+
    · Docent: Rani
    21:00 - 22:00

Woensdag (Dansstudio)

  • Kids Kinderdans
    3e kl kl- 1e lj
    · Docent: Kathy
    13:00 - 14:00
  • Kids Kids A
    2e-3e lj
    · Docent: Kathy
    14:00 - 15:00
  • Kids Kids B
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Kathy
    15:00 - 16:00
  • Kids Kids C
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Kathy
    16:00 - 17:00
  • Kids Kleuterdans
    1e-2e kleuterklas
    · Docent: Kathy
    17:10 - 18:00
  • Dance4Fun junioren A
    12+
    · Docent: Leni
    18:00 - 19:00
  • Urban Urban Mix
    A-niveau
    12+
    · Docent: Leni
    19:00 - 20:00

Donderdag (Dansstudio)

  • Company Teens Company
    na auditie
    · Docent: Kathy
    18:00 - 19:15
  • Company Adults Company
    na auditie
    · Docent: Kathy
    19:15 - 20:30
  • Dance4Fun adults A/B
    16+
    · Docent: Rani
    20:45 - 21:45

Donderdag (Sporthal)

  • Jazz junioren A/B
    12+, met danservaring
    · Docent: Simon
    17:30 - 18:30
  • Jazz adults B
    16+
    · Docent: Simon
    18:30 - 19:45
  • Dance4Fun Adults B/C
    16+
    · Docent: Simon
    19:45 - 20:45
  • Jazz niveau C
    14+
    · Docent: Simon
    20:45 - 22:00

Vrijdag (Dansstudio)

  • Dance4Fun Junioren B
    12+
    · Docent: Marjo
    18:00 - 19:00
  • Dance4Fun Junioren C
    12+
    · Docent: Kathy
    19:00 - 20:00
  • Modern Adults B
    16+
    · Docent: Kathy
    20:00 - 21:15

Zaterdag (Dansstudio)

  • Kids Kinderdans
    3e kl kl- 1e lj
    · Docent: Kathy
    09:00 - 10:00
  • Kids Kids A
    2e-3e lj
    · Docent: Kathy
    10:00 - 11:00
  • Kids Kids B
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Kathy
    11:00 - 12:00
  • Extra Kick-Fit
    12+
    · Docent: Hanne
    12:00 - 13:00
  • Urban Boys Only
    3e-6e lrj
    · Docent: Bert
    13:00 - 14:00
  • Urban Urban basics
    12+
    · Docent: Bert
    14:00 - 15:00
  • Urban Urban Kids A
    2e-3e lj
    · Docent: Fien
    15:00 - 16:00
  • Urban Urban Kids B
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Fien
    16:00 - 17:00
  • Break Breakdance A/B
    12+
    · Docent: Bram
    17:00 - 18:00
  • Break Breakdance B/C
    12+
    · Docent: Bram
    18:00 - 19:15

Zaterdag (Sporthal)

  • Modern niveau C
    14+
    · Docent: Kathy
    13:30 - 15:00
  • Modern Modern/Jazz Kids
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Lauren
    15:30 - 16:30
  • Modern Junioren A
    12+
    · Docent: Lauren
    16:30 - 17:30
  • Modern Junioren B1
    12+
    · Docent: Lauren
    17:30 - 18:45
  • Modern Junioren B2
    12+
    · Docent: Lauren
    18:45 - 20:00

Zondag (Dansstudio)

  • Kick-iT Crew Kick-iT mini-Crew
    na auditie
    · Docent: Rani
    09:30 - 11:00
  • Kick-iT Crew Kick-iT teens-Crew
    na auditie
    11:00 - 12:30
  • Urban Urban Mix
    Junioren B
    12+
    · Docent: Rani
    12:30 - 13:30
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
12:00
Extra
Kick-Fit
12+
12:00 - 13:00
Docent: Hanne
12:15
12:30
12:45
13:00
13:15
13:30
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
15:45
16:00
16:15
16:30
16:45
17:00
17:15
17:30
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Extra
Stretch
12+
20:00 - 21:00
Docent: Sander
20:15
20:30
20:45

Maandag (Dansstudio)

  • Extra Stretch
    12+
    · Docent: Sander
    20:00 - 21:00

Zaterdag (Dansstudio)

  • Extra Kick-Fit
    12+
    · Docent: Hanne
    12:00 - 13:00
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
17:00
Break
Breakdance A/B
12+
17:00 - 18:00
Docent: Bram
17:15
17:30
17:45
18:00
Break
Breakdance B/C
12+
18:00 - 19:15
Docent: Bram
18:15
18:30
18:45
19:00

Zaterdag (Dansstudio)

  • Break Breakdance A/B
    12+
    · Docent: Bram
    17:00 - 18:00
  • Break Breakdance B/C
    12+
    · Docent: Bram
    18:00 - 19:15
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
18:00
Company
Teens Company
na auditie
18:00 - 19:15
Docent: Kathy
18:15
18:30
18:45
19:00
19:15
Company
Adults Company
na auditie
19:15 - 20:30
Docent: Kathy
19:30
19:45
20:00
20:15

Donderdag (Dansstudio)

  • Company Teens Company
    na auditie
    · Docent: Kathy
    18:00 - 19:15
  • Company Adults Company
    na auditie
    · Docent: Kathy
    19:15 - 20:30
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
18:00
Dance4Fun
junioren A
12+
18:00 - 19:00
Docent: Leni
Dance4Fun
Junioren B
12+
18:00 - 19:00
Docent: Marjo
18:15
18:30
18:45
19:00
Dance4Fun
Junioren C
12+
19:00 - 20:00
Docent: Kathy
19:15
19:30
19:45
Dance4Fun
Adults B/C
16+
19:45 - 20:45
Docent: Simon
20:00
20:15
20:30
20:45
Dance4Fun
adults A/B
16+
20:45 - 21:45
Docent: Rani
21:00
21:15
21:30

Woensdag (Dansstudio)

  • Dance4Fun junioren A
    12+
    · Docent: Leni
    18:00 - 19:00

Donderdag (Dansstudio)

  • Dance4Fun adults A/B
    16+
    · Docent: Rani
    20:45 - 21:45

Donderdag (Sporthal)

  • Dance4Fun Adults B/C
    16+
    · Docent: Simon
    19:45 - 20:45

Vrijdag (Dansstudio)

  • Dance4Fun Junioren B
    12+
    · Docent: Marjo
    18:00 - 19:00
  • Dance4Fun Junioren C
    12+
    · Docent: Kathy
    19:00 - 20:00
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
17:30
Jazz
junioren A/B
12+, met danservaring
17:30 - 18:30
Docent: Simon
17:45
18:00
18:15
18:30
Jazz
adults B
16+
18:30 - 19:45
Docent: Simon
18:45
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
Jazz
niveau C
14+
20:45 - 22:00
Docent: Simon
21:00
21:15
21:30
21:45

Donderdag (Sporthal)

  • Jazz junioren A/B
    12+, met danservaring
    · Docent: Simon
    17:30 - 18:30
  • Jazz adults B
    16+
    · Docent: Simon
    18:30 - 19:45
  • Jazz niveau C
    14+
    · Docent: Simon
    20:45 - 22:00
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
09:30
Kick-iT Crew
Kick-iT mini-Crew
na auditie
09:30 - 11:00
Docent: Rani
09:45
10:00
10:15
10:30
10:45
11:00
Kick-iT Crew
Kick-iT teens-Crew
na auditie
11:00 - 12:30
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15

Zondag (Dansstudio)

  • Kick-iT Crew Kick-iT mini-Crew
    na auditie
    · Docent: Rani
    09:30 - 11:00
  • Kick-iT Crew Kick-iT teens-Crew
    na auditie
    11:00 - 12:30
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
09:00
Kids
Kinderdans
3e kl kl- 1e lj
09:00 - 10:00
Docent: Kathy
09:15
09:30
09:45
10:00
Kids
Kids A
2e-3e lj
10:00 - 11:00
Docent: Kathy
10:15
10:30
10:45
11:00
Kids
Kids B
4e-5e-6e lj
11:00 - 12:00
Docent: Kathy
11:15
11:30
11:45
12:00
12:15
12:30
12:45
13:00
Kids
Kinderdans
3e kl kl- 1e lj
13:00 - 14:00
Docent: Kathy
13:15
13:30
13:45
14:00
Kids
Kids A
2e-3e lj
14:00 - 15:00
Docent: Kathy
14:15
14:30
14:45
15:00
Kids
Kids B
4e-5e-6e lj
15:00 - 16:00
Docent: Kathy
15:15
15:30
15:45
16:00
Kids
Kids C
4e-5e-6e lj
16:00 - 17:00
Docent: Kathy
16:15
16:30
16:45
17:00
Kids
Kleuterdans
1e-2e kleuterklas
17:10 - 18:00
Docent: Kathy
17:15
17:30
17:45

Woensdag (Dansstudio)

  • Kids Kinderdans
    3e kl kl- 1e lj
    · Docent: Kathy
    13:00 - 14:00
  • Kids Kids A
    2e-3e lj
    · Docent: Kathy
    14:00 - 15:00
  • Kids Kids B
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Kathy
    15:00 - 16:00
  • Kids Kids C
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Kathy
    16:00 - 17:00
  • Kids Kleuterdans
    1e-2e kleuterklas
    · Docent: Kathy
    17:10 - 18:00

Zaterdag (Dansstudio)

  • Kids Kinderdans
    3e kl kl- 1e lj
    · Docent: Kathy
    09:00 - 10:00
  • Kids Kids A
    2e-3e lj
    · Docent: Kathy
    10:00 - 11:00
  • Kids Kids B
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Kathy
    11:00 - 12:00
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
17:30
Klassiek
A/B-niveau
11+ jaar, met danservaring
17:30 - 18:45
Docent: Sander
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
Klassiek
C-niveau
12+
18:45 - 20:00
Docent: Sander
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
20:15
20:30
20:45
21:00
Klassiek
Adults A/B
16+
21:00 - 22:15
Docent: Sander
21:15
21:30
21:45
22:00

Maandag (Dansstudio)

  • Klassiek A/B-niveau
    11+ jaar, met danservaring
    · Docent: Sander
    17:30 - 18:45
  • Klassiek C-niveau
    12+
    · Docent: Sander
    18:45 - 20:00
  • Klassiek Adults A/B
    16+
    · Docent: Sander
    21:00 - 22:15
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
13:30
Modern
niveau C
14+
13:30 - 15:00
Docent: Kathy
13:45
14:00
14:15
14:30
14:45
15:00
15:15
15:30
Modern
Modern/Jazz Kids
4e-5e-6e lj
15:30 - 16:30
Docent: Lauren
15:45
16:00
16:15
16:30
Modern
Junioren A
12+
16:30 - 17:30
Docent: Lauren
16:45
17:00
17:15
17:30
Modern
Junioren B1
12+
17:30 - 18:45
Docent: Lauren
17:45
18:00
18:15
18:30
18:45
Modern
Junioren B2
12+
18:45 - 20:00
Docent: Lauren
19:00
19:15
19:30
19:45
20:00
Modern
Adults B
16+
20:00 - 21:15
Docent: Kathy
20:15
20:30
20:45
21:00

Vrijdag (Dansstudio)

  • Modern Adults B
    16+
    · Docent: Kathy
    20:00 - 21:15

Zaterdag (Sporthal)

  • Modern niveau C
    14+
    · Docent: Kathy
    13:30 - 15:00
  • Modern Modern/Jazz Kids
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Lauren
    15:30 - 16:30
  • Modern Junioren A
    12+
    · Docent: Lauren
    16:30 - 17:30
  • Modern Junioren B1
    12+
    · Docent: Lauren
    17:30 - 18:45
  • Modern Junioren B2
    12+
    · Docent: Lauren
    18:45 - 20:00
No events hours available!
Maandag (Dansstudio) Dinsdag (Dansstudio) Woensdag (Dansstudio) Donderdag (Dansstudio) Donderdag (Sporthal) Vrijdag (Dansstudio) Zaterdag (Dansstudio) Zaterdag (Sporthal) Zondag (Dansstudio)
12:30
Urban
Urban Mix
Junioren B
12+
12:30 - 13:30
Docent: Rani
12:45
13:00
Urban
Boys Only
3e-6e lrj
13:00 - 14:00
Docent: Bert
13:15
13:30
13:45
14:00
Urban
Urban basics
12+
14:00 - 15:00
Docent: Bert
14:15
14:30
14:45
15:00
Urban
Urban Kids A
2e-3e lj
15:00 - 16:00
Docent: Fien
15:15
15:30
15:45
16:00
Urban
Urban Kids B
4e-5e-6e lj
16:00 - 17:00
Docent: Fien
16:15
16:30
16:45
17:00
Urban
Kids C
4e-5e-6e lj
17:00 - 18:00
Docent: Rani
17:15
17:30
17:45
18:00
Urban
Urban Mix
Junioren C
12+
18:00 - 19:00
Docent: Rani
18:15
18:30
18:45
19:00
Urban
Urban Mix
junioren B
12+
19:00 - 20:00
Docent: Rani
Urban
Urban Mix
A-niveau
12+
19:00 - 20:00
Docent: Leni
19:15
19:30
19:45
20:00
Urban
Urban Mix
Adults B
16+
20:00 - 21:00
Docent: Rani
20:15
20:30
20:45
21:00
Urban
Urban Mix
Adults C
16+
21:00 - 22:00
Docent: Rani
21:15
21:30
21:45

Dinsdag (Dansstudio)

  • Urban Kids C
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Rani
    17:00 - 18:00
  • Urban Urban Mix
    Junioren C
    12+
    · Docent: Rani
    18:00 - 19:00
  • Urban Urban Mix
    junioren B
    12+
    · Docent: Rani
    19:00 - 20:00
  • Urban Urban Mix
    Adults B
    16+
    · Docent: Rani
    20:00 - 21:00
  • Urban Urban Mix
    Adults C
    16+
    · Docent: Rani
    21:00 - 22:00

Woensdag (Dansstudio)

  • Urban Urban Mix
    A-niveau
    12+
    · Docent: Leni
    19:00 - 20:00

Zaterdag (Dansstudio)

  • Urban Boys Only
    3e-6e lrj
    · Docent: Bert
    13:00 - 14:00
  • Urban Urban basics
    12+
    · Docent: Bert
    14:00 - 15:00
  • Urban Urban Kids A
    2e-3e lj
    · Docent: Fien
    15:00 - 16:00
  • Urban Urban Kids B
    4e-5e-6e lj
    · Docent: Fien
    16:00 - 17:00

Zondag (Dansstudio)

  • Urban Urban Mix
    Junioren B
    12+
    · Docent: Rani
    12:30 - 13:30
No events hours available!
No events available!

Info

  • Het nieuwe dansseizoen gaat van start op maandag 13 september, maar op woensdag 8 en zaterdag 11 september zullen we reeds opendeurdagen met gratis proeflesjes houden volgens het volgende schema:
    • Woensdag 8/09:- 13u: kinderdans (3e kl – 1e lrj)
      – 14u: kids A (2e lrj – 3e lrj)
      – 15u: kids B (4e lrj – 6e lrj)
      – 17u: kleuterdans (1e kl – 2e kl)
      – 18u: dance4fun junioren (12+)
      – 19u: urbanmix A (12+)
      – 20u: modern/jazz junioren + adults (12+)
      – 21u: dance4fun adults (18+)
    • Zaterdag 11/09:
      – 9u: kinderdans (3e kl – 1e lrj)
      – 10u: kids A (2e lrj – 3e lrj)
      – 11u: kids B (4e lrj – 6e lrj)
      – 12u: boys only A/B (3e-4e lrj)
      – 13u: boys only B/C (5e-6e lrj)
      – 14u: urban basics (12+)
      – 15u: urban kids A (2e lrj – 3e lrj)
      – 16u: urban kids B (4e lrj – 6e lrj)
      – 17u: breakdance A/B (12+)
  • Ook in de week van 13 september kan je voor alle andere lessen nog een gratis proeflesje volgen. Vooraf inschrijven is niet verplicht, maar wel aan te raden.
  • KLIK HIER om je in te schrijven voor onze danslessen.
  • Er zijn enkele lessen onderverdeeld in niveaus:
      • A: beginners en dansers die enkel op recreatief niveau willen dansen
      • B: dansers met reeds enkele jaren ervaring in deze dansstijl en die graag wat extra uitdaging willen
      • C: gevorderde dansers, enkel aan te sluiten met toestemming van de docent
  • We proberen ons aan de leeftijdsverdelingen kids/junioren/adults te houden, maar bij problemen in je schema kan je het ons gerust laten weten. Wie weet vinden we wel een oplossing bij een andere groep.
  • Wanneer je dezelfde lessen, gegeven door dezelfde docent, twee maal ziet staan op het lessenrooster (vb. kinderdans) betekent dit dat er 2 parallelgroepen zijn. Je schrijft je in voor 1 groep en kan eventueel af en toe een gemiste les in halen bij de andere.
  • Als een les volzet is, kan je je nog inschrijven voor de wachtlijst.
  • Een les kan alleen maar door gaan bij voldoende inschrijvingen. Is dat niet het geval, dan wordt dit lesgeld volledig terugbetaald.
  • Onze lessen worden gegeven in onze dansstudio, bij de “Ah Yes”-dance-concept-store, Bergstraat 155, Heist-op-den-Berg of in de Sporthal, Lostraat 48a, Heist-op-den-Berg. Kick-FiT wordt gegeven in basisschool de Triangel, Kleine Steenweg 33, 2221 Booischot.
  • Voor meer info kan je steeds mailen naar info@dansstudiokickit.be .